Cytat:
|
Ofensywa, ofensywa i jeszcze raz ofensywa!! Ruszamy się jak muchy w smole, nie potrafimy wyprowadzić szybkiego ataku po stracie bramki, to samo jeśli chodzi o powrót do obrony, gdy Polacy musieli przycisnąć pod koniec, potrafili grać szybko i to przyniosło efekt, tylko szybką grą możemy coś zdziałać dalej.
|
Dokładnie. Strasznie irytuje mnie brak szybkiego ataku z naszej strony oraz brak powrotów do obrony po zdobytej bramce. My męczyliśmy się, aby zdobyć bramkę a Słoweńcy szybka piłka 1-2 podania i gol. Myślę, że jeśli chcemy walczyć o medale to musimy zdecydowanie poprawić te dwa elementy, ponieważ z przeciwnikami wyższej klasy może nas to słono kosztować.
Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu był przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby. Mam nadzieję, że słabsza forma w tym spotkaniu została spowodowana rozprężeniem po awansie do kolejnej rundy i że w kolejnych meczach wrócimy do normalnej dyspozycji.
PS. Czy tylko według mnie arbitrzy sędziowali troszkę przeciw nam!?