Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 22.01.2010, 22:16
Cytat:
Ofensywa, ofensywa i jeszcze raz ofensywa!! Ruszamy się jak muchy w smole, nie potrafimy wyprowadzić szybkiego ataku po stracie bramki, to samo jeśli chodzi o powrót do obrony, gdy Polacy musieli przycisnąć pod koniec, potrafili grać szybko i to przyniosło efekt, tylko szybką grą możemy coś zdziałać dalej.
Dokładnie. Strasznie irytuje mnie brak szybkiego ataku z naszej strony oraz brak powrotów do obrony po zdobytej bramce. My męczyliśmy się, aby zdobyć bramkę a Słoweńcy szybka piłka 1-2 podania i gol. Myślę, że jeśli chcemy walczyć o medale to musimy zdecydowanie poprawić te dwa elementy, ponieważ z przeciwnikami wyższej klasy może nas to słono kosztować.

Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu był przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby. Mam nadzieję, że słabsza forma w tym spotkaniu została spowodowana rozprężeniem po awansie do kolejnej rundy i że w kolejnych meczach wrócimy do normalnej dyspozycji.

PS. Czy tylko według mnie arbitrzy sędziowali troszkę przeciw nam!?
Odpowiedz cytując