Kluvi napisał(a):

fanfan a kwa kiedy będą gotowi !! chłopie jak nie będą grać to NIGDY gotowi nie będą
Ty popierasz widzę PL myśl szkoleniową gdzie 23 to "młode talenty" a potem się dziwią że w Europie nas wyprzedzają o lata świetlne..
kiedyś podałem tu link kolesia z Anderlechtu bodajże ma 16 lat i gra w 1 składzie!! postawiono na niego i gra przebojowo i co jakby był u nas to byście pewnie czekali do 23 lat i może pozwalali mu grać ogony..
Kurto już w ostatnim sparingu pokazał że warto mu dać szansę, poza tym jeździ na młodzieżowe kadry więc jakimś słabeuszem nie jest...
koyoot słusznie czepia się BRTS39 bo MARNUJEMY właśnie kasę która jest nam bardzo potrzebna by kogoś do przodu kupić!!
|
Dla mnie mogliby już być gotowi ale nie są - niech idą na wypożyczenia do pierwszej ligi. Niech przynajmniej pograją sobie tam sezon i zobaczymy jak będą sobie radzić , wyobraź sobie -przychodzi mecz z Legią ,duża presja i Kurto debiutuje w ekstraklasie... ja liczę mocno na jego rozwój ale jestem realistą.
Co do tego 16 -latka to on jest zajebisty a postawiono na niego ponieważ posiada ogromne umiejętności i możliwości. My nie mamy takiego 16-latka...