Wyświetl pojedynczy post
Kbobt
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19369
Stary 22.01.2010, 15:29
mario69 napisał(a):Wyświetl post
Ja .......e, ale żenada...

Panie Skorża, Panu już dziękujemy. Z Panem to było jak z tym powiedzeniem "od miłości do nienawiści", początkowo fascynował mnie Pana warsztat trenerski, ale Wisła to widać za duże wyzwanie...transfer Łobo to był niespodziewany niewypał, ale teraz pobił Pan rekord - Juszczyk to SPODZIEWANY niewypał, kropka.

A tutaj nie musisz się martwić, Twoje prośby zostaną wysłuchane już za pół roku. Ludzie opanujcie się wszystko jest już dawno uzgodnione a Skorża obecnie to tylko figurant. Jeżeli uważacie że teraz jest syf to zobaczycie za pół roku co zaserwował Nam klub.
Odpowiedz cytując