Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13855
Stary 21.01.2010, 14:43
matt1906 napisał(a):Wyświetl post
w jakich godiznach jest otwarte lodowisko na Cracovii? jaki jest koszt w ogóle wejścia? są łyżwy do wynajęcia (za ile)? jest tam gdzieś do kupienia gorąca czekolada?
bilety normalne: 10 zł, bilety ulgowe: 8 zł.
Bilety można nabyć na lodowisku. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia łyżew (cena za wypożyczenie wynosi 7 zł).
Harmonogram dni i godzin otwarcia lodowiska jest zmienny.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując