matt1906 napisał(a):

w jakich godiznach jest otwarte lodowisko na Cracovii? jaki jest koszt w ogóle wejścia? są łyżwy do wynajęcia (za ile)? jest tam gdzieś do kupienia gorąca czekolada?
|
bilety normalne: 10 zł, bilety ulgowe: 8 zł.
Bilety można nabyć na lodowisku. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia łyżew (cena za wypożyczenie wynosi 7 zł).
Harmonogram dni i godzin otwarcia lodowiska jest zmienny.