Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1731
Stary 20.01.2010, 21:47
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
czy ten Ba grał w reprezentacji swojego kraju?
Tak, grał... W naszej więc już niestety nie da rady :(
Odpowiedz cytując