Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19235
Stary 20.01.2010, 21:44. Leniwość transferowa
Baala napisał(a):Wyświetl post
Ruch blisko transferu Bozoka którym się mocno interesowaliśmy w poprzednim okienku.
Czy to pewna wiadomość? Bo jeśli tak, to ja już nic nie rozumiem z "polityki transferowej" naszego klubu. W Ruchu, jak trąbią naokoło, brak pieniędzy nawet na pensje, a u nas "niby" trochę grosza jest po sprzedaży Ćwielonga, wykupieniu kontraktu przez Cebanu i zejściu z listy płac Cantoro. Problem w tym, że nawet niewielkie pieniądze trzeba UMIEĆ wydać. Owszem, "przebijanie się" z Rumunami w sprawie Costly'ego nie miało sensu. Jednak "powolność decyzyjna" w naszym klubie jest zastanawiająca (wielu zawodników z tego powodu mogło "uciec"). Np. czy wie ktoś, jaka jest ostatecznie sytuacja z pozyskaniem bramkarza? Przyjdzie Nurković/ Kowalewski / jakiś inny w niezłej formie, czy też Wisła jest "skazana" na Juszczyka?
Odpowiedz cytując