Temat
:
X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
52
20.01.2010, 12:17
LuKaS TSW
napisał(a):
Ja się najbardziej w tej grupie obawiałem Szwedów,mając w pamięci mecze eliminacyjne z zeszłego roku (remis i porażka),lekceważąc Słoweńców a tu proszę tka niespodzianka... Jutrzejszy mecz to mecz prawdy,Szwedzi będą zdeterminowani na maxa ale myślę że nasze Orły pokażą klasę i wygrają ale..jednym golem
a Niemcy uporają się ze Słoweńcami. Mam nadzieję że jakiś medal chłopaki zdobędą bo to są naprawde faceci z jajami
a tak z ciekawości widział ktoś jeszcze tę flagę Legii na trybunach?
Była reprezentacyjna flaga Legii, też widzialem.
Pod koniec meczu chyba było słychać zawsze i wszędzie... No ale pewności nie mam.
John1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do John1906
Znajdź inne posty napisane przez John1906