Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 20.01.2010, 12:17
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Ja się najbardziej w tej grupie obawiałem Szwedów,mając w pamięci mecze eliminacyjne z zeszłego roku (remis i porażka),lekceważąc Słoweńców a tu proszę tka niespodzianka... Jutrzejszy mecz to mecz prawdy,Szwedzi będą zdeterminowani na maxa ale myślę że nasze Orły pokażą klasę i wygrają ale..jednym golem a Niemcy uporają się ze Słoweńcami. Mam nadzieję że jakiś medal chłopaki zdobędą bo to są naprawde faceci z jajami
a tak z ciekawości widział ktoś jeszcze tę flagę Legii na trybunach?
Była reprezentacyjna flaga Legii, też widzialem.
Pod koniec meczu chyba było słychać zawsze i wszędzie... No ale pewności nie mam.
Odpowiedz cytując