Wujek dobra rada napisał(a):

Ja mam 5 lutego w hotelu europejskim. 260zł singiel albo 400zł para . A co będzie w cenie to nie wiem
|
O to podrożyli

Chociaż ja miałem już trochę temu więc nie wiem czy będą aktualne moje doświadczenia

Hehe jak masz fajne dziewczyny w klasie i kumate to dość tanio i łatwo można sobie pokój załatwić u portiera na jakąś godzinkę

przynajmniej tak było gdy ja miałem studniówkę. Żarcie to w sumie dobre no ale jak to na większości takich imprez mało ale generalnie klimat spoko

udanej imprezy
