Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
Od: 12.2006
Offline
#
6803
18.01.2010, 18:20
http://motoryzacja.interia.pl/galeri...duze,1190123,7
http://motoryzacja.interia.pl/galeri...duze,1190099,8
http://motoryzacja.interia.pl/galeri...uze,1190095,10
http://motoryzacja.interia.pl/galeri...uze,1190111,12
Ktoś pamięta to bydle? To ten był u nas na budowie....
Powód: literowka i brak linku
Ostatnio edytowane przez maci0s : 18.01.2010 o godz. 19:11.
maci0s
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maci0s