Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18819
Stary 17.01.2010, 23:18
element napisał(a):Wyświetl post
Z Twoją taktyką wątpię czy byś się jej dorobił. Cupiał doszedł do fortuny tylko ciężka pracą i dla niego każdy gorsz się liczy. A firma jakiej jest właścicielem to nie bazar z warzywami i na jego tle troszkę inaczej funkcjonuje.

napisałem "jakbym" a to jest różnica... nie mam firmy ale planuje założyć... niestety raczej napewno nie bedzie ona prosperowała tak ogromnych sum ale mam nadzieje że bedzie dzialać jak należy...

o to czy bym się dorobił to już nie Twój problem tylko mój.. a ze chcesz sobie popisać i być troszke upierdliwym to Ci to wybacze
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując