|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
pysio napisał(a): 
|
Dawid Nowak jest piłkarzem stosunkowo młodym o którym można by rzecz, że ciągle się rozwija. Niestety jego nikły wzrost i dosyć kiepska waga stawiają go na pozycji przegranej z silnymi i wysokimi obrońcami innych klubów
|
Tylko w Polsce...
|
|