Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18791
Stary 17.01.2010, 22:08
pysio napisał(a):Wyświetl post
Dawid Nowak jest piłkarzem stosunkowo młodym o którym można by rzecz, że ciągle się rozwija. Niestety jego nikły wzrost i dosyć kiepska waga stawiają go na pozycji przegranej z silnymi i wysokimi obrońcami innych klubów
Tylko w Polsce...
Odpowiedz cytując