A powiedzcie taka rzecz jeszcze, jak to jest z kadrą nauczycielską? Ile osob jest u was opłacone, tzn czy nauczyciele sami idą czy idą z zona-mezem-kochankiem-kochanka?

I czy za partnera nauczycielki uczniowie placa, czy sami sobie fundują?
U mnie oplacone ma byc 80 osob z kadry! I tak sie zastanawiam, z jakiej paki mamy my uczniowie oplacac darmowe zarcie i alkohol partnerowi?! Jak to u Was jest?