Temat: Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.01.2010, 20:02
A powiedzcie taka rzecz jeszcze, jak to jest z kadrą nauczycielską? Ile osob jest u was opłacone, tzn czy nauczyciele sami idą czy idą z zona-mezem-kochankiem-kochanka? I czy za partnera nauczycielki uczniowie placa, czy sami sobie fundują?

U mnie oplacone ma byc 80 osob z kadry! I tak sie zastanawiam, z jakiej paki mamy my uczniowie oplacac darmowe zarcie i alkohol partnerowi?! Jak to u Was jest?
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując