Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13725
Stary 15.01.2010, 14:49
Siema. Chodzi mi o grę Gta 4. Zainstalowałem ją na kompie( instalacja przebiegła bez problemowo) ale podczas uruchomienia wyskakuje mi błąd DD3D50 miał ktoś taki problem może? Jak to rozwiązać. Z góry dziękuje.
Odpowiedz cytując