Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
13725
15.01.2010, 14:49
Siema. Chodzi mi o grę Gta 4. Zainstalowałem ją na kompie( instalacja przebiegła bez problemowo) ale podczas uruchomienia wyskakuje mi błąd DD3D50 miał ktoś taki problem może? Jak to rozwiązać. Z góry dziękuje.
Wisła Prokocim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła Prokocim
Znajdź inne posty napisane przez Wisła Prokocim