Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18479
Stary 15.01.2010, 12:27
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Spkojnie, z tym Nowakiem to tylko wymysl dziennikarzy, nikt w klubie nie jest na tyle glupi zeby podpisywac kaleke.
żebyście się kur.... nie zdziwili... paradoksalnie nasi działacze i właściciel prowadzą taką politykę ,że aby pójść krok naprzód to najpierw trzeba uczynić dwa ,trzy kroki wstecz.... Kupimy jeśli sprzedamy... Jak nie sprzedamy to nie kupimy... Mnie to najbardziej boli ,że nawet nie potrafimy stworzyć systemu który byłby nastawiony na łowienie zawodników naprawdę tanich ale perspektywicznych ,nad którymi można jeszcze popracować... nie mamy takiego systemu na terenie Polski nie mamy na terenie chociażby krajów ościennych... Może zamiast ściągać jakiś zidanów z łapanki warto byłoby zainwestować kilku ludzi którzy się poświęcą tylko czesaniu , węszeniu ,drążeniu. Ktoś kiedyś powiedział ,że Polska jest pełna piłkarzy pokroju Kuby Błaszczykowskiego tylko niestety żaden z nich nie ma wujka Brzęczka w rodzinie. Coś w tym jest... Możemy nie ściągać zawodników za pieniądze . Pewnie taka polityka też ma sens. Ale na Boga przynajmniej szkolmy tych chłopaków z rezerw... Niech ta praca nad nimi ma jakiś głębszy sens. Nie sztuka dla sztuki. Aby tylko paru zasłużonych weteranów mogło brać miesięczną pensję. Nie wiem czy ktoś oglądał mecz MU-CSKA Moskwa (3-3). Wiecie jaka była średnia wieku piłkarzy CSKA ? 23 lata... a lewy obrońca CSKA miał 18 lat.... i to Rosjanin nie jakiś Brazylijczyk za 17 mln euro... Dziwię się ,że Skorża sobie tego nie potrafi jakoś ustawić.... Skorża ma wiele oczekiwać do wszystkich na około a nie ma prawie żadnych wymagań do siebie.... Cały czas utyskuje ,że inni to mają dobrze bo mogą robić transfery a on cały czas lepi i łata... To po co on w Wiśle pracuje? Nie chce tutaj wywoływać nowej dyskusji i zbytnio kogoś hołubić ale tak Dan Petrescu potrafił rozstać się z Unirei (czy jak to się deklinuje) bo prezesi nie zagwarantowali utrzymania składu... Proste nie widzę możliwości dalszej pracy to dziękuję i szukam czegoś na miarę swoich ambicji. Czasami sobie tak myślę powinniśmy sobie w tym okienku dać na wstrzymanie z transferami i dograć ten sezon tym co jest i zagwarantować sobie prawo gry w Lidze Europejskiej. Nie mamy stadionu. To jakby nie patrzeć niweczy wpływu do budżetu a tym czasem zanosi się ,że bezdomni będziemy znaczniej dużej niż to planowano. Polska organizacja pracy ****a mać.... Holendrzy potrafią wybudować stadion w parę miesięcy pod klucz nie ma ,że boli a u nas...
Ostatnio edytowane przez Bronex : 15.01.2010 o godz. 12:38.
Odpowiedz cytując