Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
18467
15.01.2010, 10:32
AYALA
napisał(a):
Tu piszą że Wisła chce Costlyego a nie Nowaka którego przypisuje nam PS.Myśle że Honduranin to bardzo dobry ruch.Może nie jest takim snajperem jak Nowak ale ma ZDROWIE !!!! A ono jest najważniejsze.
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/ak...cie-wisly.html
To źe Costlym Skorża byl zainteresowany to wiemy od dawna a gdzie tu pisze ,że nie chcemy Nowaka ? ( sprawa z Nowakiem jest nowa jak sie okazalo ,że Gks ma problemy finansowe)
zbymak
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez zbymak