Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18465
Stary 15.01.2010, 10:21
Tu piszą że Wisła chce Costlyego a nie Nowaka którego przypisuje nam PS.Myśle że Honduranin to bardzo dobry ruch.Może nie jest takim snajperem jak Nowak ale ma ZDROWIE !!!! A ono jest najważniejsze.
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/ak...cie-wisly.html
Odpowiedz cytując