wolfy napisał(a):

O czerwcu pisały gazety, a one zazwyczaj nic nie wiedzą.
Jeżeli Skorża mówi o odstępnym, to na pewno jakieś istnieje. Było, nie było - w tej sprawie powinien być najlepiej zorientowaną osobą.
|
Zgadzam się a po drugie po co Regina by go wyporzyczała do konca sezonu skoro się mu kontrakt kończy