dj_ibutti napisał(a):

|
A w zamian nie sprowadzą nikogo, interes marzenie...
|
no pewnie że interes marzenie
tylko nie wiem dla kogo?
dla naszego budżetu którego nie stać już na takich grajków jak Pepe
czy dla Jelenia z Janikiem którzy będą w zamian
naciskać na Kirma
ps. Janik nie po naciska... odchodzi bodaj do GKP
