Wyświetl pojedynczy post
Rafee
Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18336
Stary 13.01.2010, 17:44
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post

I jeszcze pytanie zagadka
Jeśli Ilie Cebanu jet na testach w Rosji, Mariusz Pawełek jedzie na zgrupowanie kadry.. to kto będzie stał miedzy słupkami w turnieju halowym?;p
Kurto ?

-----
A co do transferów, na razie nie chce nic mówić ale nasz ławka rezerwowych w ostatnich meczach nie za wielka była 5/4 zawodników i to paru z ME , zamiast nowych zawodników widzimy nowe informacje o odejściach z klubu..... a o Juszczyku to już nie chce mówić, według mnie nasza polityka transferowa jest do bani.....
Odpowiedz cytując