Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18333
Stary 13.01.2010, 17:31
A ja powiem tak: Ćwielong jest słaby ale boje sie że Wisła nawet takiego ''słabego'' nie jest w stanie sprowadzic.
Nasza kadra będzie liczyła 14 zawodników jeśli tak dalej pójdzie;p

I jeszcze pytanie zagadka
Jeśli Ilie Cebanu jet na testach w Rosji, Mariusz Pawełek jedzie na zgrupowanie kadry.. to kto będzie stał miedzy słupkami w turnieju halowym?;p

Straznie podobało mi sie to zdanie:

Rafee napisał(a):Wyświetl post
a o Juszczyku to już nie chce mówić, według mnie nasza polityka transferowa jest do bani.....
jakże proste i banalne a zarazem znakomicie obrazujące uczucia naszch forumowiczów
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 13.01.2010 o godz. 17:49.
Odpowiedz cytując