A ja powiem tak: Ćwielong jest słaby ale boje sie że Wisła nawet takiego ''słabego'' nie jest w stanie sprowadzic.
Nasza kadra będzie liczyła 14 zawodników jeśli tak dalej pójdzie;p
I jeszcze pytanie zagadka

Jeśli Ilie Cebanu jet na testach w Rosji, Mariusz Pawełek jedzie na zgrupowanie kadry.. to kto będzie stał miedzy słupkami w turnieju halowym?;p
Straznie podobało mi sie to zdanie:
Rafee napisał(a):

|
a o Juszczyku to już nie chce mówić, według mnie nasza polityka transferowa jest do bani.....
|
jakże proste i banalne a zarazem znakomicie obrazujące uczucia naszch forumowiczów
