Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13696
Stary 13.01.2010, 16:54
kamilll1906 napisał(a):Wyświetl post
zna ktos jakies programy ktorymi:
1. mozna wgrac do filmu w formacie .avi napisy w pliku.txt

2. mozna zmienic rozmiar/ rozdzielczosc filmu .avi, zeby wgrac na komorke, bo normalnie to troche duzo zajmują miejsca


jak korzystam z programu AVI RECOMP. Bardzo fajny i łatwy w obsłudze.
Odpowiedz cytując