kamilll1906 napisał(a):

zna ktos jakies programy ktorymi:
1. mozna wgrac do filmu w formacie .avi napisy w pliku.txt
2. mozna zmienic rozmiar/ rozdzielczosc filmu .avi, zeby wgrac na komorke, bo normalnie to troche duzo zajmują miejsca
|
jak korzystam z programu AVI RECOMP. Bardzo fajny i łatwy w obsłudze.