Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline
#
13659
11.01.2010, 23:49
PILNE! Zna ktoś jakiegoś TANIEGO szklarza w okolicach prądnika czerwonego? Wpadłem z drzwiami do pokoju.
IndykTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IndykTSW
Znajdź inne posty napisane przez IndykTSW