Kot
My się chyba nie rozumiemy, albo przynajmniej nie do końca.
W omawianej sprawie przywoływanie Cracovii, Majchrowskiego i Filipiaka jest nie na miejscu bo po prostu nie ma związku. A 3/4 Twojego postu to płacz że Cracovia dostaje bo Filipiak kręci interesy z Majchrowskim.
Nic a nic mnie to nie obchodzi.
Nikt też nie neguje wkładu Cupiała jak raczyłeś zasugerować.
Problem polega na tym, że spokojnie mogliśmy wybudować takie boiska (na R22) juz dawno temu. 2 mln PLN to jest kwota, którą klub spokojnie mógł wyłożyć bez oglądania sie na kogokolwiek w ciągu ostatnich, dajmy na to 5 lat. 400 tys. PLN rocznie to wychodzi. Mieliśmy i czas i pieniądze więc mogliśmy wybudować. A teraz nie mamy pieniędzy i jesteśmy w dupie. Ale nie, lepiej napisać "jak jesteście hojniejsi to witamy w klubie". Dajcie nam bo inaczaj nie zrobimy, tak? Nikt nie oczekuje od Cupiała złotówki. Wisła ma swój budżet w którym taka akurat inwestycja może i powinna sie znaleźć. I to dawno.
Cytat:
|
Bo on kasę dawał, tylko my jej nie potrafiliśmy uszanować oraz powiększyć i nadal nie potrafimy. Może powinniśmy wreszcie zrozumieć i przyzwyczaić się, że sami także musimy bardziej zadbać o swój klub, aby ten wkład Cupiała już więcej nie zmarnować lub nie pozwalać marnować innym. W jedności siła a nie w jałowych kłótniach i spychaniu winy na innych. Warto patrzeć do przodu, biorąc rzeczywistość, taką jaka ona jest i jakich wymaga teraz działań.
|
Właśnie o to chodzi. Dokładnie o to. Sami marnujemy to co mamy.
Pozdrawiam