Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18053
Stary 09.01.2010, 15:13
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Dawid Nowak bez kontuzji to najlepszy obok Brożka i Lewandowskiego napastnik w polskiej lidze. Jeśli będą wstanie doprowadzić go do takiego stanu że nie będzią łapał kontuzji to jestem "ZA".
Byłoby miło gdyby potrafili, ale patrząc na przypadki Dawidowskiego, Gołosia, Garguły, Boguskiego to raczej jest to bardzo wątpliwe.

W wywiadze dla PN Dawidowski mówił o swojej rechabilitacji, gdzie chciał 2 razy dziennie na nią chodzić ale niestety Pan z którym ją odbywał stwierdził, że za 1tys. złotych miesięcznie nie chce mu się tyle pracować.

Więc jak przyjdzie Nowak to na pewno dadzą mu nowe końskie zdrowie.
Odpowiedz cytując