westersyl napisał(a):

|
Dawid Nowak bez kontuzji to najlepszy obok Brożka i Lewandowskiego napastnik w polskiej lidze. Jeśli będą wstanie doprowadzić go do takiego stanu że nie będzią łapał kontuzji to jestem "ZA".
|
Byłoby miło gdyby potrafili, ale patrząc na przypadki Dawidowskiego, Gołosia, Garguły, Boguskiego to raczej jest to bardzo wątpliwe.
W wywiadze dla PN Dawidowski mówił o swojej rechabilitacji, gdzie chciał 2 razy dziennie na nią chodzić ale niestety Pan z którym ją odbywał stwierdził, że za 1tys. złotych miesięcznie nie chce mu się tyle pracować.
Więc jak przyjdzie Nowak to na pewno dadzą mu nowe końskie zdrowie.