|
Jarosz wprowadzał w Zagłębiu program do wysuzkiwania talentów Scout7 z ktorego korzysta wiele klubów europejskich i współpracował z Mario Branco. Ciekaw jestem, czy przeniesie to na Wisł?
Branco sprowadził do nas Clebera i Paulistę. Jego zasługą był także Barreto, (co do ktorego to nie wiem, czemu się go Wisła pozbyła?) Branco też kilka lat temu, za czasów Jarosza i Mielcarskiego proponował Wisle bramkarza Moretto
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|