Pan Jotka napisał(a): 
|
(...) filmy o wampirach są tak debilne, że aż mdli.Począwszy (...) Blade'a....
|
Blade jest zajebisty! 
Powód: Do poniżej: Dla mnie był i już :)))) :-P
Ostatnio edytowane przez Kobieta_Wislak : 08.01.2010 o godz. 11:35.
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
|