Griszka30KR napisał(a):

|
Marcelo nam MP nie wygra,a sprzedaz Jego moze byc ku temu przyczynic(jak kupimy ofensywnych graczy).Jak nie ,to dalej bedziemy wygrywac po 1:0 z przecietniakami,a przegrywac po 0:1 z mocnymi....
|
I z tym bym sie własnie nie zgodził!
Bo po tej rundzie gdyby nie gole Marcelo mieli byśmy 6 pkt mniej, więc czy na pewno nie wygra nam MP
