Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17926
Stary 07.01.2010, 16:42
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
nie patrz na ligę tylko na możliwości piłkarza, a Marcelo takowe ma i to ogromne. Chyba nie na darmo się pisze, że to piłkarz ponad tą ligę. Więc ceńmy się i zaróbmy naprawdę porządną kasę
Marcelo nam MP nie wygra,a sprzedaz Jego moze byc ku temu przyczynic(jak kupimy ofensywnych graczy).Jak nie ,to dalej bedziemy wygrywac po 1:0 z przecietniakami,a przegrywac po 0:1 z mocnymi....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując