element napisał(a):

Poznań ma pieniądze to sobie kupuje.
Rutkowski robi to samo co Cupiał po przyjściu do Wisły..
Abramowicz zajebisty przykład.. koleś ma prywatnego Boeinga którym śmiga po bułki każdego ranka.
Poza tym parę dni temu umorzył Chelsea 340 mln funtów długu. Więc są na czysto i mogą szaleć.
|
Umorzył dług swój wobec swojej zabawki.Nie widzisż analogii? Ze śmiga Boeingiem? Mogłby być jak Mittal--wysyłać rowerzystę po paliwo na stację do swojego samochodu.
dadek napisał(a):

|
jakbyś jeszcze napisał co z tego wynikło dla Lecha, że sprowadzili takie w/w... bo w mojej ocenie NIC (przynajmniej dotychczas)...
|
Grają w pucharach dłuzej od nas 2 lata z rzędu, a cąłkiem niedawno kopali w 2 lidze.Spólka nie jest na minusie w rocznym rozrachunku.