3rider napisał(a):

|
Przede wszystkim to stop tak idiotycznym transferom jak Lobo, bo to wyrzucane kasy w bloto. Kase jaka on zarabia (bo to zdaje sie wolny transfer) mozna spozytkowac na znalezienie 3 dynamicznych, silnych fizycznie IV-ligowcow (typu Blaszczykowski). Potrzebni sa zawodnicy walczacy lokciami i majacy szybkosc, przyspieszenie.
|
Taki Blaszczykowski to sie trafi raz na tysiac przy kupie szczescia i jak w przypadku Jakuba pomocy rodziny bo inaczej dalej by sie w czolo kopal gdzies w II lidze. Ty chcesz budowac zespol mistrza Polski na amatorach z IV ligi? no to zycze powodzenia.
Nikt nie mogl przypuscic ze Lobo tak obnizy loty tak samo jak Jirsak ktory kosztowal kupe kasy a nwet Kirm choc i tak nie jest zle- jest takie dobre staropolski przyslowie JAK BYS BYL PROROKIEM NIE BYL BYS BIDOKIEM.