Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17908
Stary 07.01.2010, 10:37
3rider napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim to stop tak idiotycznym transferom jak Lobo, bo to wyrzucane kasy w bloto. Kase jaka on zarabia (bo to zdaje sie wolny transfer) mozna spozytkowac na znalezienie 3 dynamicznych, silnych fizycznie IV-ligowcow (typu Blaszczykowski). Potrzebni sa zawodnicy walczacy lokciami i majacy szybkosc, przyspieszenie.
Taki Blaszczykowski to sie trafi raz na tysiac przy kupie szczescia i jak w przypadku Jakuba pomocy rodziny bo inaczej dalej by sie w czolo kopal gdzies w II lidze. Ty chcesz budowac zespol mistrza Polski na amatorach z IV ligi? no to zycze powodzenia.
Nikt nie mogl przypuscic ze Lobo tak obnizy loty tak samo jak Jirsak ktory kosztowal kupe kasy a nwet Kirm choc i tak nie jest zle- jest takie dobre staropolski przyslowie JAK BYS BYL PROROKIEM NIE BYL BYS BIDOKIEM.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 07.01.2010 o godz. 10:50.
,
Odpowiedz cytując