1q2 napisał(a):

Ta, tu nie ma się co spinać czy jesteśmy przed Angolą ale za Uzbekistanem, czy odwrotnie - jesteśmy w dupie i tyle.Gdybyśmy byli jakimś małym albo bardzo biednym krajem, bądź piłka u nas nie była by sportem nr 1, to można by nad tym przejść do porządku dziennego ale tak nie jest i jest to po prostu jeden wielki wstyd.
My dziś powinniśmy być przynajmniej na poziomie Rumunii, czyli szału nima ale rok rocznie jest i LM i Liga Europejska a my mamy gości biorących po 100-300 tyś euro za sezon i nie będących w stanie nic zdziałać w jakichkolwiek pucharach.Bilans ostatnich 15? lat, to jeden dobry występ w Uefie(Wisła) i 3 x liga Europejska - raz Amica - blamaż, 1 Wisła - przeciętny występ i raz Lech - dobry występ. Można tez liczyć że 2 razy Amica
To jest siła naszej ligi.
|
Mnie to zastanawia jak to sie dzieje potrafimy zdobywac medale w siatkowce,skokach narciarskich,pilce recznej,lekkoatletyce , na zuzlu ,w plywaniu,szermierce czy nawet mamy sukcesy w brydza a ostatnio przeciez koszykowka w Polsce sie odradza.
W rozgrywkach klubowych w siatce mamy Resovie,Skre ,w koszu mamy Prokom ,a w zenskim koszu mamy nasze Wislaczki,do tego jest przeciez silna liga zuzla.,sa sukcesy w boksie ,jest Kubica w F1..
i teraz jak przy tych dscyplinach wyglada nasza "narodowa" dyscyplina,ponoc najpolularniejsza choc dzis nalezalo by sie zastanowic za co
co to za nieudacznicy zarządzaja polska pilką zeby stoczyla sie na samo dno,bedac w rankingach za Angolą i Burkina Faso gdzie oni jeśc co nie maja a gdzie im tam w glowie gra w piłke.
to wstyd i kompromitacja wszytskich ludzi ktorzy maja cos do powiedzenia w polskim futbolu jak mozna w przeciagu paru lat tak upasc nisko.
A my dalej szczycimy sie ze dalej meczem na Wembley,Monachium i ekipa Górskiego.Widzmimy usmiechnietego towarzysza Lato i coraz grubszego Krecine.Upajamy sie jakie to nie wybudujemy hotele,autostrady(to wszytko juz dawno powinno byc) ,jak to ludzie szybko znajdą prace.Karmimy sie kłamastwem ktore sie nazywa "cud na Euro 2012",czyli ze Polska pilka sama sie uzdrowi,
CZ TO JEST NORMALNE



