!!IRIVER!! napisał(a):

Mnie jest to obojętne. I tak się nie chwycę żadnych narkotyków, no i tak jak kolega z postu nr 4 liczę, że 'legalne' to będzie tylko w domu, a nie w miejscach publicznych, no chyba, że i alkohol niskoprocentowy - piwo, również będzie można legalnie wypić na ławeczce
|
w wpiszcie sobie w google coffe shop ostrava albp praha
niby legalnie można mieć u pepików 15 g przy sobie i 5 krzaków w domu, ale wiadomo ze w lokalach też kupić można.
tyle, że nie zgodziłbym się, że to jest całkwowita legalizacja. to nie amsterdam gdzie masz legalne coffe shopy i możesz normalnie zapalić na ulicy. To jest właśnie legalizacja.
W Czechach chyba zrobili dekryminalizację.
Co nie zmienia faktu że decyzja na +