elomike napisał(a):

przed chwilą oglądnąłem fakty w TVN- Nieźle dolali oliwy do ognia. Ale to dobrze, bo może więcej ludzi przejrzy na oczy i przekona się na kogo głosować
|
nie wiem jak mozna o tym nie bylo slyszec hehe..
http://www.tvn24.pl/28377,1636284,0,...wiadomosc.html
majcher tlumaczy sie bardzo elegancko.
"jak kogos dotknalem to przepraszam" ... .- niech te przeprosiny sobie wsadzi w du..
WISŁA KRAKÓW.
Pamietaj ty kur* żydowska, IZRAEL to twoja wioska.