Wyświetl pojedynczy post
Cinek1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6452
Stary 02.01.2010, 20:34
elomike napisał(a):Wyświetl post
przed chwilą oglądnąłem fakty w TVN- Nieźle dolali oliwy do ognia. Ale to dobrze, bo może więcej ludzi przejrzy na oczy i przekona się na kogo głosować


nie wiem jak mozna o tym nie bylo slyszec hehe..
http://www.tvn24.pl/28377,1636284,0,...wiadomosc.html



majcher tlumaczy sie bardzo elegancko.

"jak kogos dotknalem to przepraszam" ... .- niech te przeprosiny sobie wsadzi w du..



WISŁA KRAKÓW.


Pamietaj ty kur* żydowska, IZRAEL to twoja wioska.
FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.'
Odpowiedz cytując