Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17674
Stary 30.12.2009, 07:56
Pan Jotka zasada powinna być jest jeszcze prostsza niż Ci się wydaje- okienko transferowe otwiera się dopiero 1.01.2010 i właśnie od tej daty powinniśmy zacząć pisać o ewentualnej polityce transferowej Naszego klubu.

Do tego czasu wszystkich nadaktywnych w tym temacie traktuje jako zwykłch narzekaczy, którym sprawia przyjemność formułowanie piętrowych analiz o tym kogo w tym roku nie ściągniemy.
Odpowiedz cytując