Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
13304
29.12.2009, 20:22
Wojtas
napisał(a):
Napewo sa tu abonenci Cyfry+..
tez macie zły,"rozjechany" obraz na HBO2 i niezbyt dobry HBO comedy
bo w porownaiu do innych kanałow nawet TVP Puls to odbior tych kanalow jest bezndziejny a np obraz z HBO mam elenagcki..
co tu robic
Tez tak mam. Teraz np z napisu tvp 2 widze tylko t i polowe v.... wlasnie na paru kanalach tak jest i nie wiem tez co jest grane
jaro1985r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jaro1985r
Znajdź inne posty napisane przez jaro1985r