Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13304
Stary 29.12.2009, 20:22
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Napewo sa tu abonenci Cyfry+..


tez macie zły,"rozjechany" obraz na HBO2 i niezbyt dobry HBO comedy

bo w porownaiu do innych kanałow nawet TVP Puls to odbior tych kanalow jest bezndziejny a np obraz z HBO mam elenagcki..

co tu robic
Tez tak mam. Teraz np z napisu tvp 2 widze tylko t i polowe v.... wlasnie na paru kanalach tak jest i nie wiem tez co jest grane
Odpowiedz cytując