Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
1180
29.12.2009, 16:27
Panowie panie jakie macie zdanie na temat Batman Arkham Asylum chodzi o wersje na PCeta to prawda żegra ma błęda związanego z lotnią podczas lotu w grze(podobno "nietoperz" zamiast lecieć spada bo lotnia nie działa)? i czy są jakieś problemy z wersją pod Viste
?i jak ze sterowaniem da sie grać na klawiaturze czy lepszy Joypad
JOSE 841
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JOSE 841
Znajdź inne posty napisane przez JOSE 841