Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 29.12.2009, 16:27
Panowie panie jakie macie zdanie na temat Batman Arkham Asylum chodzi o wersje na PCeta to prawda żegra ma błęda związanego z lotnią podczas lotu w grze(podobno "nietoperz" zamiast lecieć spada bo lotnia nie działa)? i czy są jakieś problemy z wersją pod Viste?i jak ze sterowaniem da sie grać na klawiaturze czy lepszy Joypad
Odpowiedz cytując