Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13270
Stary 29.12.2009, 00:54
wegiel napisał(a):Wyświetl post
grrr.....


czym otworzyć to gó*no ?


->


Tu moim zdaniem jest to lepiej opisane i daemon jest moim zdaniem najlepszym i najprostszym w obsłudze
http://forum.cdrinfo.pl/f45/jak-zamo...apedzie-62831/
Odpowiedz cytując