Kibicka napisał(a):

Ja jak zwykle mam problem komputerowy:((
Kurcze mam neta za pośrednictwem routera.I jest napisane:siła sygnału znakomita a jednak co pewien czas pojawia mi się napis:brak dostępu do internetu i net pada na pare sekund:(Bardzo utrudnia mi to życie wrrr.Może ktoś temu jakoś zaradzić?:((((
|
Wejdz w ustawienia routera - wpisz w pasku adresu przegladarki 192.168.0.1 i enter. Pojawi się monit o nazwe uzytkownika i hasło, jesli zmieniałas hasło przy instalacji powinnas sama je znac, jesli jednak zostawiłas ustawienia standardowe to tu
http://www.phenoelit-us.org/dpl/dpl.html masz liste standardowych ustawien username i password. Znajdz swoj model routera i sie "zaloguj".
Po zalogowaniu wejdz w zakładke głownych ustawien (Main / Home) roznie sie to moze nazywac, potem wybierz opcje Wireless i powinien być pasek wyboru Kanału (Channel / Change channel), zmien na jakis inny kanał (obojetnie jaki) i zapisz ustawienia ( Save / Apply) i zobacz czy po zmianie tez tak przerywa.
Jesli nie pomoze bedziemy dalej kombinowac( jesli po zmianie np z kanału 1 na 2 dalej bedzie przerywac to sprobuj zmienic np na kanał 3 i az do skutku).