Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13257
Stary 28.12.2009, 22:24
Kibicka napisał(a):Wyświetl post
Ja jak zwykle mam problem komputerowy:((
Kurcze mam neta za pośrednictwem routera.I jest napisane:siła sygnału znakomita a jednak co pewien czas pojawia mi się napis:brak dostępu do internetu i net pada na pare sekund:(Bardzo utrudnia mi to życie wrrr.Może ktoś temu jakoś zaradzić?:((((
Wejdz w ustawienia routera - wpisz w pasku adresu przegladarki 192.168.0.1 i enter. Pojawi się monit o nazwe uzytkownika i hasło, jesli zmieniałas hasło przy instalacji powinnas sama je znac, jesli jednak zostawiłas ustawienia standardowe to tu http://www.phenoelit-us.org/dpl/dpl.html masz liste standardowych ustawien username i password. Znajdz swoj model routera i sie "zaloguj".
Po zalogowaniu wejdz w zakładke głownych ustawien (Main / Home) roznie sie to moze nazywac, potem wybierz opcje Wireless i powinien być pasek wyboru Kanału (Channel / Change channel), zmien na jakis inny kanał (obojetnie jaki) i zapisz ustawienia ( Save / Apply) i zobacz czy po zmianie tez tak przerywa.
Jesli nie pomoze bedziemy dalej kombinowac( jesli po zmianie np z kanału 1 na 2 dalej bedzie przerywac to sprobuj zmienic np na kanał 3 i az do skutku).
Odpowiedz cytując