wolfy napisał(a):

|
Innymi słowy - trzeba poczekać, aż wyleci Skorża wraz z jego dwuosobową siatką "skautów". Osobiście cieszę się, że nie ma pieniędzy, inaczej mielibyśmy już u siebie Pazdana z absurdalnie wysokim kontraktem.
|
Aż mi niedobrze jak Cię czytam. Wykorzystujesz swój czerwony nick moda, a co za tym idzie większą czytelność i większy posłuch by narzucić swoje racje 'stwarzając' własną rzeczywistość i przelewając ją na forum. A to raz się napisze że Petrescu zdobył więcej punktów niż Skorża, a to drugim razem że Skorża chciał załatwić 'absurdalnie wysoki kontrakt' Pazdanowi. Za trzecim razem rzuci się jakieś inne małe kłamstewko, większość przecież ufa czerwonym, to można to wykorzystać, a jak...
Przykro mi że taka osoba jest tutaj modem...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"