Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6270
Stary 23.12.2009, 13:16
Zostawiajac stadion z boku, bo jemu nic juz nie przeszkodzi w budowie, dzisiaj zapadna decyzje dotyczace istnienia innej sekcji naszego klubu Wisla Krakow!
Wychodzaac z zalozenia ze "pieniadze sprawiaja ze swiat sie kreci" bo tylko tak mozna nazwac zmiane przepisow w koszykówce, które beda obowiazywac od nowego roku, nasza hala, w której dzieja sie ostatnio rzeczy niesamowite bedzie gówno warta, bo nie dosc ze to jest zabytek z innej epoki, jest mala i nie ma mozliwosci poszerzenia lini boiska. Czyli nie spelnia wymogów.
To bylby koniec kosza na Wisle. I my nie mozemy do tego dopuscic
Odpowiedz cytując