Pan Jotka napisał(a):

|
Akurat to nie jest jakies trudne do wyliczenia. Kontrakt Łobodzinskiego zawiera się w kwocie 250-300 tysiecy Euro rocznie. Fakt jest nie rzetelny bo nie doszacował. Kontrakt Mauro to bylo ponad 250.000 Euro i dlatego znim nie przedłuzono kontraktu.Bo to dość sporo jak na rezerwowego... Mnie tylko zastanawia jakim cudem takie pieniadze dostają Pietrasik czy Iwański skoro sa naprawde przeciętnymi kopaczami.
|
Pietrasik dlatego, ze gra w Bełchatowie, a tam lubieli/lubią przepłacać

Ale fakt - nieporozumienie.
Z kolei Iwański - nie przesadzałbym, jak na nasze polskie bagienko ligowe to jest to zawodnik zdecydowanie się wyróżniający. Od paru rund zalicza kilka goli, kilka(naście) asyst, jest pewniakiem w wyjściowej jedenastce Legii. Mało mamy ligowców (dwóch? trzech?), którzy podchodząc do wykonywania rzutu wolnego wprawiają bramkarza w drżenie. W Wiśle np takich nie ma od lat.
Zdecydowanie wart takich pieniedzy bardziej niż np Mauro czy Wojtek. To znaczy, dla jasności, uważam, że polscy ligowcy ze swoimi umiejętnościami nie są ogólnie warci takich pieniędzy, ale to juz inna bajka. Jak się im płaci to biorą, proste
Ale pamiętajmy - to tylko FAKT.