Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4284
Stary 22.12.2009, 08:58
8 tysięcy złotych, czyli 96 tys. rocznie? A więc mniej niż 25 tys. € rocznie... Więcej, to on zarabiał w Brazylii więc są to wierutne bzdury. A ranking sporządził:

Cytat:
Czołówka najlepiej zarabiających piłkarzy według "Faktu"
bez komentarza.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując