arsfan90 napisał(a):

|
Dokładnie, płaczecie co chwilę, że jakiś polski klub co chwilę "podbiera" nam super zawodników których moglibyśmy mieć za półdarmo, ale jak już zauważył Kristos, jeżeli polskie kluby pozabierały nam tylu świetnych zawodników spod nosa to jakim kur** cudem jesteśmy liderem?! Mam rozumieć, że to wszystko fuks?!
|
Zaczynaliśmy z wyższego poziomu niż oni, poziomu hegemona naszej ligi. A teraz grają z nami wyrównane mecze, które zresztą już często przegrywamy.
A tego białorusina szkoda - kilkanaście bramek i asyst w sezonie robi wrażenie.