Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3144
Stary 18.12.2009, 14:19
nesta napisał(a):Wyświetl post
Powiem tylko tyle, serce mi sie kraje, ze odchodzi kolejny zawodnik, ktory ma lzy w oczach podczas rozstania z Wisla... Daleko ten klub z taka polityka transferowa nie dojdzie. Wszyscy narzekaja, ze zawodnicy nie zostawiaja zdrowia na boisku, a tych dla ktorych Wisla jest czyms wiecej, ktorzy utozsamili sie z MIASTEM, ktorzy czuja jakas wiez z klubem i Krakowem sie pozbywa. Z Cantoro chyba nie bylo nawet jakis rozmow na serio, proby osiagniecia porozumienia, a Lobodzinski dostaje 300 tys Euro rocznie. Gratuluje.
Ja rozumie ,idą święta ,miła atmosfera ,każdy chciałby dla każdego jak najlepiej ,ale taka jest kolej rzeczy;
Jedni odchodzą drudzy zostają.
Jakby jedynym kryterium było ,to że czują się w Krakowie dobrze i utożsamiają się z klubem ,to niektórych Wisła musiałaby trzymać do ich śmierci .
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując