Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
Od: 07.2005
Offline
#
13021
18.12.2009, 11:18
Witam,jeżeli ktoś kiedyś kupował jakąś grę z serii Ekstra Klasyka,TopSeller,Platynowa kolekcja,to bardzo bym prosił o jeden kod z pudełka - taka biała karteczka.Brakuje mi 1 pkt do wyrwania gry....dzięki...
WILU TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez WILU TS