Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13021
Stary 18.12.2009, 11:18
Witam,jeżeli ktoś kiedyś kupował jakąś grę z serii Ekstra Klasyka,TopSeller,Platynowa kolekcja,to bardzo bym prosił o jeden kod z pudełka - taka biała karteczka.Brakuje mi 1 pkt do wyrwania gry....dzięki...
Odpowiedz cytując