7 kotów napisał(a):

Za "zastrzeganie" numeru dla Uche czy Dolhy - ban.
|
Banem częstowałbym też za kogokolwiek z obecnej kadry.
Na siłę szukają co poniektórzy gwiazd, "symboli". Zastrzec numer to sobie moze Real Raulowi, czy Milan Maldiniemu. Wielkie nazwiska, wybitnie uzdolnieni, charyzmatyczni i wierni barwom piłkarze. A nie te nasze kopaczki, których to "wierność" wynika raczej z braku poważnych ofert...
Sobolewski, Głowacki ? przeciez takich w historii ponad 100 letniej Wisły biegało mnóstwo.
Cantoro to już z kolei jajca...