Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.12.2009, 23:23
7 kotów napisał(a):Wyświetl post

Za "zastrzeganie" numeru dla Uche czy Dolhy - ban.
Banem częstowałbym też za kogokolwiek z obecnej kadry.

Na siłę szukają co poniektórzy gwiazd, "symboli". Zastrzec numer to sobie moze Real Raulowi, czy Milan Maldiniemu. Wielkie nazwiska, wybitnie uzdolnieni, charyzmatyczni i wierni barwom piłkarze. A nie te nasze kopaczki, których to "wierność" wynika raczej z braku poważnych ofert...

Sobolewski, Głowacki ? przeciez takich w historii ponad 100 letniej Wisły biegało mnóstwo.

Cantoro to już z kolei jajca...
Ostatnio edytowane przez felipe : 17.12.2009 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując