Temat
:
Najlepsza jedenastka rundy
Wyświetl pojedynczy post
Deipnosophist
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1
13.12.2009, 19:42. Najlepsza jedenastka rundy
Na tej stronie:
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/ekst...ni-ekstraklasy
znalazłem ankietę, gdzie można głosować na najlepszą jedenastkę rundy.
Od nas jest: Piotr Brożek, Marcelo, Diaz.
Głosujemy na nich - mam nadzieję, że uda nam się powalczyć
Deipnosophist
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deipnosophist
Znajdź inne posty napisane przez Deipnosophist