Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
17076
13.12.2009, 15:48
lol Skorza mowil ze jest to zawodnik z ligi grajacej w Grudniu(Norwegia?
Selene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Selene
Znajdź inne posty napisane przez Selene