Wyświetl pojedynczy post
AniaD303
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: D303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1974
Stary 13.12.2009, 14:10
mlynnek napisał(a):Wyświetl post
Zamkorowskie ksiązki to gówno z ktorego nie da się korzystac jak chcesz zdac dobrze fizyke to sięgnij po zbiór zadan Kruczka ciezki ale zapewnia napisanie matury na wysooookim poziomie
Podręczniki Zamkoru są rzeczywiście mocno średnie. Ale niestety matura w takiej postaci, jaka jest obecnie nie sprawdza wiedzy, umiejętności myślenia tylko utupane schematy. IMO jeżeli ktoś nie wiąże przyszłości z fizyką (np. nie wybiera się na studia, gdzie fizyka jest jako przedmiot), a potrzebuje jedynie matury z tego przedmiotu podczas rekrutacji na studia, to można poprzestać na robieniu setek zadań maturalnych i arkuszy z poprzednich lat i dobrze na tym wyjść. Nie mówię, że nauczy się w ten sposób fizyki, do tego rzeczywiście warto przerobić ambitniejsze zbiory, przykładowo tak jak kolega wyżej podał, ale poprzestając na zbiorach w stylu "Matura 2010" też można ją dobrze zdać. Sama miałam takie podejście 2 lata temu i efekt to ponad 90%.
Ostatnio edytowane przez AniaD303 : 13.12.2009 o godz. 14:12.
Armia Białej Gwiazdy
Esta hinchada se merece ser campeón!
Odpowiedz cytując