dj_ibutti napisał(a):

|
Wszyscy ich mają przeciw sobie... Małek jeżeli już to 'drukował' pod nas w tym meczu. A liniowy nie widział w obie strony. Więc nie gadajcie na sędziów...
|
Fakt. Wątpię by było tutaj "drukowanie" w jakąkolwiek stronę, po prostu nie udolność sędziów.