Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 13.12.2009, 13:35
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy ich mają przeciw sobie... Małek jeżeli już to 'drukował' pod nas w tym meczu. A liniowy nie widział w obie strony. Więc nie gadajcie na sędziów...
Fakt. Wątpię by było tutaj "drukowanie" w jakąkolwiek stronę, po prostu nie udolność sędziów.
Odpowiedz cytując